Hisse senedi piyasaları Fed kararı öncesinde Kazanımları üzerine inşa; Şık ve enerji 11,600

Related Articles

Benzer şekilde, 30-paylaşım Sensex 258.5 puan ya 0,84% tarafından 39,302 yakın yükseldi.85.

Hisse senetleri Çarşamba günü kıyaslama Şık 11,604 de kapatmak için 82.75 puan ya 0.72% kazanma ile üst üste ikinci oturumu için gül.55. Benzer şekilde, 30-paylaşım Sensex 258.5 puan ya 0,84% tarafından 39,302 yakın yükseldi.85. ABD Federal Rezerv Federal Açık Piyasa Komitesi açıklama öncesinde olumlu küresel ipuçları yüksek piyasalara sürdü.

Piyasalar gün boyu aralığı bağlı kaldı ama ticaretin son saatinde kazançlarını çoğunu yazdı. Küçük kazançlar oturumla başladı, üst üste ikinci seans için mitinge devam eden Asya piyasaları, ipuçlarını takip. Japonya Borsası, Singapur ve Tayvan 0.09% ve 0.88% arasında oldu. Avrupa piyasaları, basın zaman, düz ticaret, 0.57 oranında daha yüksek, Fransa’nın Cac 40 ve Almanya’nın Dax ticareti ile vardı. Diğer taraftan, 100 İNGİLTERE’NİN FTSE 0.19%tarafından aşağı oldu.

Piyasaları Wall Street’in bir gecede miting kazancı takip edildi. Dow Jones Mini vadeli piyasa açılışını 132 puan önde idi.

Siddhartha Khemka, baş – perakende araştırma, Motilal Oswal Financial Services, dedi, “küresel yardımlar ABD Fed politika sonucu öncesinde karıştı. İç cephede, yatırımcılar büyük harf için sondan sonra iade – ve küçük-büyük harf buhar kaybetti. Piyasalar da yakından RBI ekonomik durum izleme güvence verdi nerede FİCCİ Ulusal Yürütme Kurulu toplantısında RBI Vali Shaktikanta Das açıklaması olumlu ipuçları aldı ve Covid-19 salgını mücadele için ekonomi ve bankacılık sistemi hazırlamak için ek tedbirler almaya hazır.”

İç tetikleyiciler eksikliği piyasaların kazançlarını artırdı. Ülkede ekonomik aktivite %90 seviyelerini geçti, ilk defa Covid-19 defa pre yakın artmış oldu bu arada, Dışişleri aracılık Jefferies, raporunda belirtti. Jefferies dedi, “(JRT) Jefferies ekonomik kurtarma izci 1% hafta hafta artı ön Covid-19-90%ilk kez geçmek için geliştirilmiş. Covid-19 vakalarında artış bile, daha fazla hareket sağlayan devlet yardım ediyor. Uzun zamandır uykuda olan otel ve seyahat web trafiği bir pikap görmektir. Tercih edilen kurtarma oynadığı Maruti, DLF, Godrej Özellikleri, Crompton, Kajaria, HDFC ve HDFC Bank vardır.” Bu ücret tahsilat, demiryolu ve karayolu taşımacılığı gibi geniş tabanlı göstergeleri şimdi yıldan yıla tutarlı bir şekilde daha yüksek olduğunu da ifade etti.

MALİGN nakit pazarı değerinde 51,031 bir ciro gördü.Rs 53,128 crore altı ay karşı 26 crore-ortalama. Vadeli işlem ve opsiyon kesimi Rs 15.43 yüz bin crore Rs 18.9 karşı altı yüz bin crore ciro aylık ortalama gördüm. (FPİs) yabancı portföy yatırımcıları yine Hint hisse senetleri alıcılar döndü, pompalama milyon 513.66 toplam $var. Salı günü, FPİs hisse senetleri değer 154.06 milyon dolar karşılığında satın aldı, oysa, yurtiçi kurumsal yatırımcılar değer 117.84 milyon $hisse senedi sattı.

Şık üzerinde en çok ilerleyenler 4.44%tarafından, 4.01%, 3.9%, 3.52%, ve 3.05%, sırasıyla Dr. Reddy Laboratories, Mahindra ve Mahindra, Hindalco, Bajaj Otomatik olarak Britannia Industries vardı. En büyük kaybedenler aşağı 2%, 1.65%, 1.14%, 1.07%tarafından, ve 0.88% sırasıyla Indusınd Bank, NTPC, Bharti İnfratel, Hindistan Devlet Bankası ve Eksen Banka vardı.

BSE canlı Hisse senedi Fiyatları almak, Yatırım Fonlarının MALİGN, ABD Pazarında ve son NAV, portföy, Gelir Vergisi Hesap makinesi ile vergi hesaplamak, piyasanın En çok Kazanan, Üst Kaybedenler ve en İyi yatırım fonu biliyor. Bizim gibi Facebook ve bizi izleyin Twitter.

Finansal Express şimdi Telgraf üzerinde. Burada kanalımıza katılmak için tıklayın ve Biz en son haberleri ve güncellemeleri ile güncel kalın.

More on this topic

Popular stories