Uyum uzaktan kumanda Genius zaten Alexa üzerinde vazgeçerek olması güç

Related Articles

Genius Uyum marka Uyumu Express uzaktan kumanda ile tekerleği yeniden icat etmeye çalıştı, ama işe yaramadı. Şirket sadece müşteriler için çeşitli ev sineması bileşenlerini kontrol etmek için beyin olarak Amazon’un Alexa ses Asistanı olan 250 $uzak — 30 Eylül sonra çalışmasını durduracak onları uyaran bir e-posta gönderdi. Tamamen Uyum ve Alexa bulutlar kesilmiş olacak, buna göre SSS. Ouch.

Harmony Express sadece 2019 Nisan ayında tanıtıldı, yani bu şirket için önemli bir ürün olarak konumlandırılmış için çok kısa bir ömrü var. Perakendeciler, Amazon ve Best Buy da dahil olmak üzere, zaten açıkça Genius öngörülen şekilde çıkmadı cihazın, satış durdurmuş. Şirket bir şans aldı ve Express satın aldı, bu yüzden ayrıntılar için okumaya devam olan müşterilere yardımcı olmak için bazı önlemler alıyor.

“Alexa-Dahili Uyum Express dokunmatik ekranlar ve basit bir ses arayüzü ile diğer Uyum uzaktan kumanda üzerinde bulunan programlanabilir düğme karmaşıklığı değiştirmek amaçlı,” Uyum, e-posta müşteriler için yazdı. “Ne yazık ki, beklentilerimiz Uyum uzak bu tür karşılandı ve sonuç olarak TV’YE bağlı birçok cihaz ile bir dünyada temel kullanıcı deneyimi bizim çabalarımız: güçlü evrensel uzaktan kumanda odaklanmaya karar verdik.”

Genius uzak sadık ev sinema tutkunu bir müşteri tabanı için odaklanmış güçlü, kolaylık-bir ses oluşturmak için çalıştı, ve fikri yaygın olarak reddedildi. Ve şimdi Uyum Express hızlı bulut tabanlı araçlar plastik işe yaramaz bir parça haline nasıl bir morarma öğüttür.

Çok ani kesilmesi darbe yumuşatmak için, Genius ücretsiz bir Uyum Elit için kimsenin Harmony Express uzak takas edeceğini söyledi. “Uyum Elit AV ve diğer Amazon Alexa cihazlar ile ses kontrolü sağlamak için çalışan bir akıllı ev kontrolü için güçlü programlanabilir bir kontrol özelliği amiral gemisi tecrübemiz var.”

Ama eğer bu yeterli değilse, şirket aynı zamanda Uyum Express cihazın satın alma belgesi verecek olanlara tam geri ödeme sağlamak için istekli. İadeler transferwise.com aracılığıyla ele alınır ve makbuz verdikten sonra beş gün civarında tahmin ediliyor.

Müşteriler, 31 Aralık ‘ a kadar Uyum Elit ya da tam bir geri ödeme talep ya da değişim için, ve Genius diyor ürün sahipleri önümüzdeki birkaç hafta içinde Eylül 30 kesinti ile ilgili bildirimler ve e-postalar almaya devam edecekler.

Harmony Express satın almak için cesaret varsa, buraya gidebilirsiniz değişimi / iade işlemi hakkında tüm detaylar için.

More on this topic

Popular stories